Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: прораб/ бригадир/ постачальник

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Узин
Ищем мастера на стройку в Киев
Ищем мастера на стройку в КиевМастер на стройку г.Киев Заработная плата 19 000 грн месяц Маляр, штукартур, шпаклевщик , монтажник гипсокартнонных конструкций 650-700 грн ставка в деньРодион 050-402-77-88
09.07.2021
Обухів, Київська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Прораб/ Бригадир/ Постачальник

На будівництвах потрібна дисципліна й організація. Для цього існують такі посади, як прораб і бригадир. Ці професії часто плутають між собою або з'єднують в одну. Дійсно, в обов'язки обох входить управління майстрів і будівельників, діяльністю на будмайданчику. Але інші завдання відрізняються.

У роботі бригадира йде керівництво робочим підрозділом. Він перевіряє працівників на відповідність стандартам, дивиться за станом обладнання та інструментів, займається відбором нових співробітників в команду, проводить інструктажі з техніки безпеки, охорони праці та інші заходи з навчання. Спеціаліст організовує контроль якості і відповідає за результат. Він становить графік, розподіляє обов'язки, стежить за дотриманням плану.

Прораб стоїть на один щабель вище в ієрархії будівництва. Він керує всім проектом і є сполучною ланкою між вищим керівництвом і робітниками, дає працівників завданнями, контролює їх виконання у визначені строки, впроваджує дисципліни для підвищення продуктивності, раціонального використання обладнання.

У цій категорії Ogolosha.ua таклж є вакансії постачальника. Людина, що займає таку посаду, забезпечує будмайданчика або всю будівельну компанію необхідними матеріалами та інструментарієм. Головне його завдання - купити все це в хорошій якості і за низькими цінами.

На цій сторінці Оголоша можна знайти роботу в Узині з перерахованих вище професій. Користування сайтом зрозуміле і зручне. Завдяки рубрикатором і пошуковому механізму, відшукати потрібне оголошення не складе труднощів. А за допомогою системи фільтрів ви можете налаштувати параметри, за якими підберете підходящі пропозицію.

Детальніше