Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії в інших посадах в сфері Транспорт/ Логістика у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Частное производство высококачественной бумажной продукции ищет сотрудников. Работа: прием товара на складе, контроль размещения, работа с накладными Условия: 8-мичасовой рабочий день в рамках комендантского времени, оклад 17 тыс.грн/мес. Требования: пол кандидата не имеет зн...
02.12.2022
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Інша посада в сфері Транспорт/ Логістика
17 000 грн
Компании требуется курьер, работа в г. ДНЕПР, Ищем коммуникабельного общительного, ответственного сотрудника ОТ 18-35лет. Обучим всему при необходимости, жилье иногородним бесплатно. В обязанности входит доставка бандеролей до 2кг и конверты с документацией. график с 9, 00-17, 0...
12.08.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Інша посада в сфері Транспорт/ Логістика
13 000 грн

У цій підкатегорії рубрики «транспорт і логістика» ви знайдете професії вантажника, кур'єра, фасувальника, комплектувальника, оператора, різноробочого, шиномонтажника, комірника та ін. Також тут є безліч вакансій для людей без досвіду і студентів. Якщо вам не вдалося підібрати підходящу пропозицію в основних розділах - значить воно на цій сторінці Ogolosha.ua.

За допомогою нашої дошки ви не тільки з легкістю зможете знайти роботу у Дніпропетровській області, а й продати / купити товари, послуги, орендувати або здати житло, завести домашнього вихованця і навіть вигідно обміняти речі з іншими користувачами сайту.

Розміщення постів на Оголоша абсолютно безкоштовне, а кількість їх - необмежена. Для публікації потрібно зробити лише кілька кроків. Перший - натиснути кнопку «створити оголошення», другий - вибрати відповідну рубрику й підрубрику та останній - заповнити необхідну форму. Портал інтуїтивно-зрозумілий і зручний у використанні. Відшукати що завгодно можна за допомогою пошукового рядка, просто вбивши в нього ключові слова. А впорядкувати публікації під свої вимоги допоможе система фільтрів.

Оголошеа - дошка оголошень, яка доступно кожному!

Детальніше