Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: експедитор

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Требуется Экспедитор: развозка заказов по торговым точкам в экипаже с водителем. Рабочая неделя: Понедельник-Пятница. Работа в стабильной компании. Своевременная оплата труда от 18 тыс грн. Официальное трудоустройство (соц.пакет, отпуск). Несколько складов по городу. Мож...
21.11.2022
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Експедитор
18 000 грн

Одна з ключових посад в компаніях, що займаються вантажоперевезеннями - це експедитор. Саме він відповідає за вантаж, що довірений йому для транспортування з однієї точки в іншу. Його діяльність полягає в прийнятті товару, контроль перевезень, збереження продукції, своєчасному виявленні дефектів і шлюбу, перевірці функціональності транспорту, організації роботи вантажників, управлінні вивантаженням і завантаженням, супроводження вантажів та оформленні відповідної документації. Завдання можуть відрізнятися, в залежності від виду професії: експедитор-логіст (додатково планує найраціональніші маршрути), експедитор-водій (самостійно управляє транспортом) і міжнародний перевізник (спеціалізується на перевезеннях за кордон).

Знайти роботу експедитором у Дніпропетровській області можна в цій категорії Ogolosha.ua. Платформа призначена для публікації вакансій і резюме, продажу товарів, послуг, оренди нерухомості та інше. Користуватися сайтом легко і абсолютно безкоштовно: ні перегляд, ні розміщення не потребує ніякої оплати. Кількість оголошень необмежено. А, при додаванні поста в ТОП за доступною ціною, можна швидко реалізувати мету його публікації, а також прорекламувати свій продукт або компанію.

Детальніше