Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер з міжнародних перевезень у Станиці Луганській

Звичайні оголошення

Компаніям, робота яких полягає в транспортуванні товарів за кордон або звідти, потрібен менеджер з міжнародних перевезень. Це людина, яка управляє переміщенням вантажів між точками від відвантаження у відправника до вивантаження в одержувача. Вона координує процеси оперативно організації транспортування, налагоджує відносини з фірмами-пратнера і замовниками, шукає нових клієнтів, контролює дебіторську заборгованість, оформляє документацію, веде звітність, вирішує питання і проблеми, що почалися в процесі діяльності.

Не кожен зможе зайняти дану посаду. Для цього потрібна вища освіта в сфері "логістика" або суміжних областях, володіння англійською мовою на професійному рівні, досвід роботи, знання зовнішньоекономічної діяльності та вантажоперевезень. Роботодавці віддають перевагу активним, комунікабельним, ініціативним, стресостійким, цілеспрямованим, уважним, організованим кандидатам.

Знайти роботу менеджером з міжнародних перевезень у Станиці Луганській допоможе платформа Ogolosha.ua. Сайт зручний і тим, хто шукає вакансії, і тим, хто їх розміщує. Що-б відшукати підходящу пропозицію, досить ввести ключовий запит в рядок пошуку або вибрати відповідну рубрику. Для публікації - натиснути на кнопку "створити оголошення", підібрати категорію, заповнити опис. Розміщення постів абсолютно безкоштовне, а їх кількість необмежена.

Детальніше