Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: працівник СТО в Алупці

Звичайні оголошення

Кожен автомобіліст знає, що таке автосервіс. Станція технічного обслуговування для машини - це як лікарня для людей. Вони необхідні й для «лікування» авто, й для планових оглядів, й для профілактичних маніпуляцій. Своєчасне звернення на СТО - це запорука безпеки на дорогах. Тому так важливо, щоб там працювали справжні професіонали та майстри своєї справи.

Таких фахівців ще називають автомеханіками. Це люди, які зможуть провести діагностику, тех.обслуговування та ремонт будь-якого виду транспорту: легкового, вантажного, мотоциклів або автобусів. На невеликих автосервісах, в основному, працюють широкопрофільні фахівці, які можуть розібрати й полагодити абсолютно всі деталі авто: від двигуна до коробки передач. Також в їх завдання входить регулювання та заміна коліс, перевірка технічних рідин, фільтрів і підбір деталей.

На точках побільше з'являються вузькопрофільні посади. Там кожна людина може відповідати за певну частину роботи з автомобілем. Наприклад, механік-діагност займається проведенням огляду і визначенням причини поломки. На двигунах спеціалізується моторист, а за фарбування відповідає автомаляр. Діяльність автоелектрика заснована на автомобільному електрообладнанні, пошкодження на кузові машин усуває автожестянщик, вулканізатор ремонтує камери й шини.

З кожним днем ​​відкривається все більше СТО, тому попит на працівників збільшується. Знайти роботу автомеханіком, автослюсарем, автоелектриком, діагностом, автомаляром та ін. в Алупці допоможе Ogolosha.ua. Дошка оголошень має велику базу вакансій у всіх сферах людської діяльності. Також тут можна розмістити своє резюме в однойменній категорії. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше