Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Транспорт /Логістика у Жашкові

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Водій кат. СЕ на зерновоз DAF CF Е-5 контейнеровоз, 15% доходу, Жашків
Водій кат. СЕ на зерновоз DAF CF Е-5 контейнеровоз (Бруто - 42 т. Тара - 13.2 т.), 15% від доходу (Брутто)+оплата за простій, Жашків.Умови роботи: Повна зайнятість. Зерновоз DAF CF E-5 КП-Типтроник, контейнеровоз (Бруто - 42 т. Тара - 13.2 т.) Оплата 15% від доходу (Бруто...
23.11.2021
Жашків, Черкаська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Водій
35 000 грн

Сьогодні в магазинах можна вибрати практично будь-який товар, незалежно від того, в якій країні він вирощується або виробляється. Ми вже й не замислюємося, який шлях пройшов продукт, перш ніж потрапити в супермаркет поруч з нашим будинком. Але без існування сфери "транспорт і логістика" він там би не опинився.

Що таке транспорт, знають всі - ця сфера займається людськими та вантажними перевезеннями. А ось в чому ж полягає суть логістики? Це управління процесом надходження продукції (товарів, послуг, інформації) від її творців до кінцевого споживача з мінімальними витратами.

Для активної діяльності та розвитку сфери потрібні фахівці, які зможуть успішно й результативно виконувати свої завдання. З Ogolosha.ua відшукати їх у Жашкові легко й швидко. Дошка оголошень допомагає як роботодавцям, так і шукачам. Тут можна знайти роботу водієм, менеджером з логістики, з міжнародних перевезень, працівником СТО, диспетчером, митним брокером, товарознавцем, експедитором та ін. Вибирайте спеціалізацію, яка вам підходить, і відгукуйтеся на вакансії.

З Оголоша - знайти роботу у Жашкові зможе кожен!

Детальніше