Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: м'ясник у Прилуках

Звичайні оголошення

М'ясні страви є в кожному ресторані. Багато закладів отримують поставки вже оброблених і розібраних продуктів, напівфабрикатів. Деякі мають власні цехи з виготовлення такої продукції. Але є заклади, в яких м'ясо обвалюється, обробляється, проводиться жиловка безпосередньо на їхній кухні. В основному, такими є різні бургерной або фаст-фуди. Всю роботу з м'ясом проробляє м'ясник.

Ця професія актуальна й завжди затребувана. Роботодавці шукають виконавчих, акуратних фахівців з досвідом роботи, знаннями товарного сусідства, термінів і умов зберігання продукції, її критерій якості.

Вакансії м'ясника у Прилуках ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна й опублікувати свою пропозицію. Для цього потрібно натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні й немає обмежень в їх кількості. Точно так ви можете опублікувати своє резюме в спеціальній категорії Оголоші. Це допоможе вам збільшити шанси працевлаштуватися, так як вашу кандидатуру побачить більше роботодавців.

Детальніше