Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: сушист у Прилуках

Звичайні оголошення

Сушист - це кухар, який спеціалізується на приготуванні суші, хенд-ролів, маки-ролів, гунканов, нігірі-суші й інших подібних страв. Сьогодні вони затребувані не тільки в суші-барах, а й більшості ресторанах з європейською кухнею, службах доставки й кулінаріях деяких супермаркетів.

Обов'язки суші-кухаря полягають в якісному приготуванні ролів. Він займається усім етапами: розбиранням лосося, заготовками, крученні, викладкою, прикрасою і подачею. Також в його завдання входить підтримка чистого робочого місця.

Знайти роботу у Прилуках сушистом ви зможете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут публікуються вакансії на повну, неповну або часткову зайнятість. Багато ресторанів готові брати людей без досвіду, а також студентів (для них особливо підійде робота, тому що є можливість гнучкого графіка).

Якщо ви роботодавець і шукаєте співробітника - розміщуйте вакансію на Оголоша. Публікації абсолютно безкоштовні, а їх додавання не займе багато часу. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Точно так само можна опублікувати своє резюме в однойменній рубриці. На Оголоша немає обмежень в кількості оголошень (рекомендація - не дублюйте кілька разів одну публікацію).

Детальніше