Завантаження

Рус
Мото
вид мототранспорту
Пальне
Бензин
Електро
Інше
Трансмісія
Автомат
Механіка
Інше

Продаж Мопеди/ скутери у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
-22%
Yamaha axis 3 kj серебристый
Продам легендарный, супернадежный Ямаха ахis на полном ходу, в отличном внешнем и техническом состоянии, заводится и едет отлично. Все запчасти родные японские, нет ни одной китайской детали. Все работает. Вложений не нужно, сел и поехал. Талон для постановки на учёт присутствует...
04.07.2021
Вінниця, Вінницька область
Транспорт > Мото > Мопеди / скутери
13464 грн
10 500 грн

Купити, продати, орендувати мопед, скутер новий або б/в у Вінницькій області

На дошці безкоштовних оголошень OGOLOSHA.ua в розділі «Мопеди/ скутери» розміщені оголошення на тему: продам мопед або продам скутер новий або б/в. Перевагою двоколісного мото транспорту є його доступна ціна, мобільність, маневреність, а інколи навіть екологічність. Тут ви можете купити мопед або скутер, електроцикл, гольф-кар, картінг, моторолер, снігохід та багато іншого.

Продаж б/в скутерів,  мопедів з фото і описом. Вибирайте безкоштовну дошку оголошень ogolosha.ua щоб купити мопед або crenth з пробігом та без.

Б/у мототехніка вам обійдеться набагато дешевше нової. База оголошень з кожним днем ​​зростає і оновлюється, тому ви обов'язково знайдете те, що шукаєте! Для зручного пошуку, скористайтеся спеціальними фільтрами: трансмісія, паливо, пробіг, рік випуску, регіон, місто, ціна.

На дошці оголошень OGOLOSHA.UA ви зможете продатискутер, мопед з пробігом, новий або б/у без посередників.

Розміщуйте оголошення і продавайте вигідно!

Детальніше