Завантаження

Рус
Сільгосптехніка

Сільськогосподарська техніка у Баришівці

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Прицепные высокоэффективные опрыскиватели с объемом 2000 и 2500 л Polm
В продаже прицепные высокоэффективные опрыскиватели с объемом 2000 и 2500 л Polmark 18 м. Опрыскиватели Polmark ОП2000/ОП2500 используются для обработки полевых культур и поверхностной подкормки растворами неорганических жидких удобрений, таких как пестициды, гербициды, фунгициды...
2019 р.
08.06.2020
Баришівка, Київська область
Транспорт > Сільгосптехніка
Договірна
Новий

Продати, купити, арендувати сільськогосподарську техніку б/в та новую у Баришівці
В розділі «Сільськогосподарська техніка» розміщені оголошення про продаж техніки б/в або нової.

Тут ви зможете купити: комбайни, трактори, культиватори, сівалки, мотоблоки, борони, косарки, плуги, обприскувачі та інше.

Б/в сільгосптехніка користується великим попитом серед фермерів. Купити б/в трактор, б/в комбайн або б/в мотоблок без посередників ви зможете на безкоштовній дошці ogolosha.ua. На сайті розміщують оголошення як приватні особи, так і спеціалізовані компанії. Купівля б/в сільгосптехніки вигідна, так як вартість її в рази менше нової.

Для зручного пошуку потрібної техніки, скористайтеся фільтрами на сайті. З їх допомогою ви можете переглядати оголошення в потрыбному вам регіоні, місті, а також встановлювати межі ціни і рік випуску с/г техніки.

Шукаєте де продати трактор або культиватор? Подати оголошення про продаж сільгосптехніки у Баришівці

Бажаєте продати кормозбиральну, грунтообробну, садову або іншу сільгосптехніку? На ogolosha.ua можна не тільки купити, але і швидко продати сільськогосподарську техніку нову або б/в. Подати оголошення просто: заповніть анкету, додайте фото і докладний опис.

Купуйте і продавайте сільгосптехніку разом з OGLOSHA.UA у Баришівці!

Детальніше