Завантаження

Рус
Будівництво/ ремонт/ прибирання
Вид послуги

Побутовий ремонт та прибирання в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Муж на час выполняет все виды работ по дому
Опыный мастер выполнит ремонт любой сложности. САНТЕХНИКА: Установка унитаза, установка бойлера, установка счечиков воды, ремонт сливного бачка, прочистка канализации, ремон подключение стиральной машины, монтаж раковины, установка ванной, подключение посудомойки, комплексная зам...
23.11.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Бізнес та послуги > Будівництво/ ремонт/ прибирання > Побутовий ремонт /прибирання

Неминучі етапи будь-якого ремонту - демонтаж плитки, штукатурки і інших оздоблювальних матеріалів, а в ході цих операцій обов'язково утворюється чималий обсяг твердих і сипучих відходів. Викидати їх в звичайні прибудинкові сміттєві контейнери не можна, самостійно вивезти на полігон - важко. На допомогу прийде дошка оголошень оголоша - тут є пропозиції з вивезення будівельного сміття в Апостоловому. В каталозі Ogolosha.ua також рекламуються послуги з прибирання після ремонту, комплексного клінінгу житла або окремих процедур - миття вікон, хімчистки килимів або м'яких меблів. На цій же сторінці ви знайдете майстрів для виконання невеликих ремонтно-будівельних робіт.

Щоб оперативно знайти потрібну, встановіть в механізмі фільтрів потрібну установку. Також є можливість сортувати всі позиції по їх часу публікації або ціною. Можна також шукати послуги, просто вбиваючи їх назви в пошуковий рядок в шапці порталу.

Детальніше