Завантаження

Рус
Оренда землі
Призначення
Житлова забудова
Комерційне
Сільгосппризн
Рекреаційне
Природно-заповідне призначення
Будівлі на ділянці
Немає будівель
Тимчасова будова
Розпочате будівництво
Капітальна будова
Комунікації
Немає
Газ
Водопровід
Каналізація
Електрика
Телефон

Оренда землі у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
земельна ділянка для городництва в оренду 1К грн/сотка
земельна ділянка для городництва в оренду біля Козятина. сувмістна оренда. вся ділянка 13соток, мене цікавить десь 7=8соток, 5 готовий комусь надати... 1 сотка на сезон - 1 тища грн. ділянка рівна, з вільними під"здами, без нахилу - скосів, пока не орана. до сих пір проблем з кр...
30.03.2023
Михайлин, Вінницька область
Нерухомість > Оренда землі
1 000 грн
Земельний участок
Здам комерційну земельну ділянку в довгострокову оренду.Збудуємо склад/офіс/сто/магазин по Вашому плану за умови довгостроковї оренди.Р-н автосалону Тойота, с.Зарванці, перша лінія6.5 соток Електрика/газ
03.08.2022
Зарванці, Вінницька область
Нерухомість > Оренда землі
15 000 грн
Продам земельну ділянку під забудову в центрі Чечельника, по вул. Радянській, площею 10 соток за 22000 грн., , вільна
10 сот.
12.07.2022
Чечельник, Вінницька область
Нерухомість > Оренда землі
22 000 грн

Купівля землі в місті або передмісті обійдеться в серйозну суму, значно простіше і дешевше орендувати її. Знайти підходящу пропозицію у Вінницькій області допоможе електронна дошка оголошень Ogolosha.ua.

На сайті опубліковано чимало інформації по оренді земельних ділянок під житлову забудову і комерційне будівництво, а земель сільськогосподарського призначення для вирощування овочів і фруктів. Для зручності підбору є функція пошуку і система фільтрів, вони заощадять час і швидко знайдуть прийнятний варіант. Кожен пункт каталогу забезпечено докладним описом, багато хто має роз'яснювальні фото.

Ресурс оголоша стане незамінним помічником і для тих, хто хоче здати в оренду землю. Опублікувати тут безкоштовний пост про здачу може як приватний власник, так і будь-яка компанія.

Детальніше