Завантаження

Рус
Обмін нерухомості
Стан
Євро ремонт
Косметич. ремонт
Житловий
Потребує ремонту

Обмін нерухомості у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Продам будинок під ключ. Обмін . Є земельні ділянки під будівництво
Можливий обмін на автомобіль (більше цікавить пікап або бус, можливо інші варіанти) з Вашою доплатою.В наявності 3 земельні ділянки (6 сот.; 7,5сот.; 11,5сот.) з підведеною електроенергією, а також повністю з документами на газ, електрику і будівельний паспорт. Підведення газ...
Косметич. ремонт
05.06.2023
Лука-Мелешківська, Вінницька область
Нерухомість > Обмін нерухомості
ОбмінОбмін

Обмін нерухомості - досить поширений спосіб придбання квартири або будинку у Вінницькій області. У цьому випадку два власника обмінюються належною їм житловою площею. Найпопулярніші варіанти - обмін квартир з доплатою для поліпшення житлових умов, будинки на квартиру і навпаки.

На оголоша ви знайдете велику кількість пропозицій по обміну житла, серед яких обов'язково знайдеться «ваш» варіант. Скоротити час на підбір відповідних оголошень допоможуть фільтри і функція швидкого пошуку, з їх допомогою можна відібрати тільки ті публікації, які задовольняють вашим вимогам.

Сайт Ogolosha.ua має зрозумілу структуру, не перевантажений непотрібними деталями. Всі пости публікуються безкоштовно і без обмежень за кількістю або після закінчення терміну розміщення.

Детальніше