Завантаження

Рус
Шукаю компаньйона

Спільна оренда житла у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Строгая Мисс
строгая мисс с опытом в теме, властная и строгая. Ищу себе низов в услужение.Понимающих, кто есть кто.Если у тебя нет опыта, это не страшно, всему можно научиться. Рамки и табу обсуждаются и учитываются.обязательные условия: склонность к подчинению и послушанию, готовность выполн...
10.03.2024
Вінниця, Вінницька область
Нерухомість > Шукаю компаньйона

Знімання просторого якісного житла в хорошому районі сьогодні коштує дорого, тому багато людей шукають компаньйона для оренди квартири або сусіда на підселення. Спільне проживання дозволить істотно скоротити витрати.

Якщо немає можливості поселитися разом з друзями або знайомими, відшукати гідного руммейта для спільної оренди квартири можна на сайті Ogolosha.ua. Зручна система пошуку дозволить швидко знайти сусіда по квартирі, який не тільки розділить з вами орендну плату, але також стане приємним співрозмовником і, можливо, хорошим другом.

Ваше оголошення «шукаю руммейта у Вінницькій області» на оголоша побачать тисячі користувачів, серед яких неодмінно знайдеться відповідний. Опублікувати пост про пошук компаньйона можна абсолютно безкоштовно, інформація буде розміщена на необмежений термін.

Детальніше