Завантаження

Рус
Обмін

Обмін у Кіровоградській області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Продажа картриджей турбин, опт и розница
Компания "Турболига" занимается как ремонтом, так и поставками новых турбин и комплектующих к ним. Ассортимент большой и разнообразный. Наша продукция-турбины, картриджа, актуаторы, геометрии, сервоприводы, комплекты установочных прокладок от надежных производителей из Европы и...
30.09.2022
Кропивницький, Кіровоградська область
Обмін
ОбмінОбмін
надежное финансирование
Получите помощь для вашего дома, для вашего бизнеса, для покупки автомобиля, для покупки мотоцикла, для открытия собственного дела, для ваших личных нужд - больше никаких сомнений. Предлагаю персональную помощь в размере от 20 000 евро до 2 000 000 евро с номинальной процентной с...
З відео
11.09.2021
Власівка, Кіровоградська область
Обмін
ОбмінОбмін

Обмін товарами або послугами - відмінний спосіб отримати бажане без фінансових вкладень, за бартером, на порталі Ogolosha.ua можна безкоштовно опублікувати оголошення про обмін речами або знайти того, хто бажає обміняти щось у Кіровоградській області.

У багатьох людей вдома є предмети, якими вони не користуються з яких-небудь причин, причому їх кількість постійно зростає. Сайт дозволить позбутися від непотрібного і отримати натомість дійсно необхідне. Це популярний сьогодні варіант економії бюджету і розумного споживання ресурсів.

Обмінюватися на ogolosha можна чим завгодно, починаючи від одягу, книг і побутової техніки до квартир, машин, земельних ділянок. Публікація відомостей займає лічені секунди, розміщувати пости абсолютно без оплати можуть приватні особи і компанії.

Детальніше