Завантаження

Рус
Взаємодопомога

Віддам безкоштовно у Кіровоградській області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Ремонт металлопластиковых окон и дверей
Ремонт металлопластиковых окон и дверей, устранение заеданий и продуваний . установка ручек с замком для безопасности детей . замена уплотнительной резины, москитные сетки . жалюзи горизонтальные. вертикальные. рулонные . монтаж.консультации. изготовление и монтаж металлопласт...
08.11.2022
Кропивницький, Кіровоградська область
Взаємодопомога
Щенки курцхаара
Весёлые щенята охотники станут тебе настоящим другом. Родились 13 ноября, абсолютно самостоятельные, приучены к порядку. Мама чистокровный курцхаар, папа по любви.0997117532
16.01.2022
Кропивницький, Кіровоградська область
Взаємодопомога
Отдам двух собак,не могу за ними ухаживать,а муж на работе постоянно жалко их. Пишите на Вайбер 0669382029
13.01.2022
Кропивницький, Кіровоградська область
Взаємодопомога

Практично в кожному будинку є щось, чим ми не користуємося: речі не за розміром, морально застаріла посуд і побутова техніка, непотрібні книги. Однак не варто викидати їх у сміттєвий бак - вони можуть бути потрібні іншим людям.
У розділі «Віддам даром» на ogolosha віддають предмети у Кіровоградській області абсолютно безкоштовно. На сайті опубліковані сотні пропозицій про дарування найрізноманітніших позицій, від одягу для дітей і дорослих до косметики, прикрас, меблів, підшивок журналів.

Простий і зрозумілий інтерфейс порталу Ogolosha.ua значно спрощує пошук. Ви зможете миттєво вивести на екран інформацію про те, що хтось передасть вам просто так те, що вам необхідно.
Оголошення в рубриці «Віддам даром» публікуються без оплати. Їх подають приватні особи і бізнес-користувачі, і вони залишаються в базі даних необмежений термін.

Детальніше