Завантаження

Рус
Взаємодопомога

Віддам безкоштовно у Кіровоградській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Ремонт металлопластиковых окон и дверей
Ремонт металлопластиковых окон и дверей, устранение заеданий и продуваний . установка ручек с замком для безопасности детей . замена уплотнительной резины, москитные сетки . жалюзи горизонтальные. вертикальные. рулонные . монтаж.консультации. изготовление и монтаж металлопласт...
20.02.2024
Кропивницький, Кіровоградська область
Взаємодопомога
Збір на теплоприціл
МОЖЛИВО ВИ ВЖЕ НАТРАПЛЯЛИ НА МОЇ ПОПЕРЕДНІ ПОСТИ. АЛЕ СИТУАЦІЯ ЗМУШУЄ СТУКАТИ В УСІ ДВЕРІ Я РОЗУМІЮ ЩО НЕ ЗОВСІМ В ТЕМУ АЛЕ ПРОШУ ВАС НЕ БУТИ БАЙДУЖИМИ SOS!!! ДОБРОГО ДНЯ. ПРОСИМО ПРО ДОПОМОГУ! НЕОБХІДНИЙ ТЕПЛОПРИЦІЛ ВАРТІСТЬ 56 000,00 ГРН. ЧАСТИНУ СУМИ ВЖЕ ЗІБРАНО. НЕ ВИС...
08.04.2023
Долинська, Кіровоградська область
Взаємодопомога

Практично в кожному будинку є щось, чим ми не користуємося: речі не за розміром, морально застаріла посуд і побутова техніка, непотрібні книги. Однак не варто викидати їх у сміттєвий бак - вони можуть бути потрібні іншим людям.
У розділі «Віддам даром» на ogolosha віддають предмети у Кіровоградській області абсолютно безкоштовно. На сайті опубліковані сотні пропозицій про дарування найрізноманітніших позицій, від одягу для дітей і дорослих до косметики, прикрас, меблів, підшивок журналів.

Простий і зрозумілий інтерфейс порталу Ogolosha.ua значно спрощує пошук. Ви зможете миттєво вивести на екран інформацію про те, що хтось передасть вам просто так те, що вам необхідно.
Оголошення в рубриці «Віддам даром» публікуються без оплати. Їх подають приватні особи і бізнес-користувачі, і вони залишаються в базі даних необмежений термін.

Детальніше