Завантаження

Рус
Робота Резюме
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Робота — Резюме у Кіровоградській області

Звичайні оголошення

Знайдено 7 оголошень
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ПЕТРІВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№49)» ЗАПРОШУЄ НА СЛУЖБУ Державна установа «Петрівська виправна колонія (№49)» оголошує прийом кандидатів в Державну кримінально-виконавчу службу України на посади молодших інспекторів відділу нагляду і безпеки. Робота позмінна,...
07.01.2023
Олександрія, Кіровоградська область
Робота Резюме > Охорона/ Безпека > Інші спеціалізації в сфері Охорона/ Безпека
8 000 грн
Досвід роботи бухгалтером на виробництві та торгівлі більше 15 років. Досвід ведення бух та податкового обліку від первинної документації до здачі звітності до контролюючих органів на загальній системі. а також ведення ФОП на спрощеній системі. Впевнений користувач ПК. Знання бух...
06.12.2022
Олександрія, Кіровоградська область
Робота Резюме > Бухгалтерія > Бухгалтер
8 000 грн
Он-лайн уроки английского и французского языков.
Преподаю уроки английского и французского языков детям школьного возраста. студентам и взрослым. Делаю домашние задания, контрольные работы, выполняю переводы. Имею опыт преподавания в школе, в училище, в гимназии и частным образом. Мне 46 лет.
22.10.2022
Кропивницький, Кіровоградська область
Робота Резюме > Домашній персонал
150 грн
Ищу подработку (уборка подьезда) в выходные дни
13.08.2022
Кропивницький, Кіровоградська область
Робота Резюме > Інші сфери занять
Договірна
Парень, 20 лет. В поисках работы в сфере продаж, промоутер, расклейщик и другое. Есть минимальное понимание специфики продаж, маркетинга. В приоритете сфера связанная с электроникой. Рассмотрю все варианты.
28.07.2022
Кропивницький, Кіровоградська область
Робота Резюме > Робота для студентів/ Початок кар'єри
Договірна
Ищу работу
Ищу работу по всей Украины,сама из Кировоградской области, было бы неплохо, если предоставляли жильё. Ищу работу не связанную с продажами и поварской деятельность, а также официанта, Бармена и уборщика. Все остальное приветствуется, выкладка товара, работа за компьютером, удале...
20.02.2022
Знам'янка, Кіровоградська область
Робота Резюме > Робота для студентів/ Початок кар'єри
Договірна
Виконую будiвельнi роботи
Виконую внутрiшнi та наружнi роботи , всiвиди кладки : камiнь , керпiч , газоблок . Утепленя фасадiв , монтаж вiкон та дверей ,шпакльовка , гiпс,штукатурка,стяжка,плитка,i багато iншого. Звертайтесь за номером.
23.12.2021
Бобринець, Кіровоградська область
Робота Резюме > Будівництво / Архітектура > Будівельник
Договірна

Шукати сьогодні роботу за допомогою кадрового агентства вважається трохи старомодним. Але й навіщо звертатися туди, якщо існують дошки оголошень, на яких це можна зробити швидше і ефективніше. І найважливіше — безкоштовно! На такі сайти звертають уваги не тільки претенденти на місця, але і керівники підприємств, їх менеджери по роботі з персоналом. Основна перевага таких ресурсів — економія часу претендентів на візити і дзвінки — потрібно лише розмістити своє резюме. Зручно це і роботодавцям, адже вся інформація зібрана в єдиному місці, залишається тільки переглянути оголошення і відібрати відповідні.

Розділ «Робота — Резюме» порталу ОГОЛОША допоможе комусь отримати роботу своєї мрії, а комусь найняти потрібного співробітника у Кіровоградській області. Оголошення розміщуються на ресурсі повністю безкоштовно і на будь-який термін. Щоб резюме працювало ще більш ефективно, в ньому слід вказати бажану сферу діяльності і тип зайнятості (повна, неповна, віддалена, проекти, тощо).

Детальніше