Завантаження

Рус
Знижки

Знижки у Кіровоградській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
-25%
Бассейн надувной семейный Bestway 366х76 см
Продам надувной бассейн Bestway в отличном состоянии.Семейный наливной бассейн модели Fast Set с надувным кольцом, с габаритами 366 х 76см.Объем: 5377л. Материал стенок бассейна- три слоя: два плотного винила и один из полиэстра. Глубина 76 см. Диаметр 366 см. Комплектация: картр...
04.08.2022
Світловодськ, Кіровоградська область
Знижки
1 200 грн
-33%
Сейф оружейный
Продам оружейный сейф на 2 ружья, высотой до 137 см.Состояние отличное без дефектов. Размеры ВхШхГ :138 х 40 х 25 см.; Толщина металла: 2 мм. Внутри сейфа есть отделение под патроны, закрывающееся на ключ.Крепится сейф при помощи анкеров к полу или стене. В комплекте ключи - два...
04.08.2022
Світловодськ, Кіровоградська область
Знижки
1 200 грн

Каталог знижок на Ogolosha.ua - це спосіб знайти у Кіровоградській області потрібну річ по максимально низькій вартості, не чекаючи сезонних розпродажів або «чорної п'ятниці». Тут ви також побачите різноманітні вигідні акції на найрізноманітніші товари, навчання та інші послуги. Це забезпечує істотну економію сімейного бюджету, адже повний цінник багатьох необхідних і корисних предметів є досить високим.

Розділ онлайн знижок на порталі допомагає купити або продати в мережі інтернет щось за демократичними цінами. База даних щодня оновлюється, причому всі пропозиції публікуються безкоштовно як для компаній і магазинів, так і для приватних осіб. Число публікацій від кожного користувача і час їх існування на сайті не обмежується.

Користуватися дошкою оголошень нескладно, вона має простий і зрозумілий інтерфейс. Швидкий пошук і система фільтрів дозволяють оперативно відшукати інформацію про цікаві позиціях.

Детальніше