Завантаження

Рус
Меблі
Вид меблів

Меблі для спальні у Жашкові

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Жашків
-40%
Модель Super Strong  жаккард - 1500х1900
Модель SUPER STRONG жаккард Модель SUPER STRONG жаккард способна прекрасно решить множество проблем: · исправить неровности дивана; · добавить Вашему матрасу дополнительной умеренной упругости. Топпер сделает Вашу спальную поверхность ровной и удобной, он также может пригодиться...
03.10.2021
Володарка, Київська область
Дім і сад > Меблі > Меблі для спальні
2 376 грн
Новий товар
ТоргТорг

Портал Ogolosha.ua пропонує у Жашкові меблі для спальні - каталог з цінами і описами ви побачите на цій сторінці. Тут можна купити спальню б/ в з магазину або безпосередньо від виробника, в будь-якому дизайнерському та  відтінковому вирішенні.

У базі даних - безліч пропозицій про покупку і продаж, зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить миттєво відшукати потрібне. Розумний механізм пошуку за лічені секунди відфільтровує позиції за будь-яким важливим вам критерієм, наприклад, вартості або наявності супроводжуючого фото. При бажанні можна відсортувати оголошення по часу їх появи на сайті.
Тут ви знайдете як стандартний меблевий гарнітур - ліжко з тумбочками і шафу для одягу, так і додаткові предмети обстановки - комод, туалетний столик, пуф.

Детальніше