Завантаження

Рус
Фото/ відео
Тип товару

Телескопи/ біноклі у Глобиному

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Монокуляр підзорна труба
Монокуляр Bushnell 16×52 PowerView монокль, Бушнел, підзорна труба з чохлом Ціна 320 грн Характеристики: Кратність збільшення: 16-кратне; Поле зору з відривом до 8000 м: 66м; Діаметр невеликої лінзи: 15 мм; Діаметр великої лінзи: 40 мм; Габарити упаковки: 170 х 65 х 65; Габарити...
09.11.2022
Глобине, Полтавська область
Електроніка > Фото/ відео > Телескопи/ біноклі
320 грн

Буде помилкою вважати, що телескопи потрібні тільки вченим. Сьогодні ці пристрої, допомагаючі спостерігати за зірками та кометами, купують також з метою розваги, для домашнього використання. Попит на біноклі ще ширший. Ці важливі оптичні прилади стають у нагоді туристам, мисливцям, рибалкам, професійним морякам. Існують спеціальні астрономічні моделі, а також дитячі варіанти – останні виконують виключно ігрову функцію.

Купити або продати телескоп, бінокль у Глобиному запрошує на свої сторінки дошка оголошень ogolosha.ua. На цих сторінках представлені нові та вживані товари, професійні та аматорські, від приватних осіб та магазинів. Користування порталом не передбачає стягування плати з продавців чи покупців. Реалізований на сайті вбудований пошук дозволяє легко та швидко відшукати в каталозі необхідний предмет. Інформація розміщується в базі на будь-який потрібний її автору термін (за замовчуванням - безстроково).

Детальніше