Завантаження

Рус
Ігри та ігрові приставки
Тип

Купити героїв ігор у Глобиному

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
raid shadow legends
Продам акаунт raid shadow legendsДавно не граю . Немає коли.Пишіть тільки ті кому цікаво.Чиясь думка, що до персонажів і т д, мене не цікавить.Тільки два варіанти, або купуєте, або проходьте мимо. Не треба витрачати ні моє ні ваше врем'я.Дай попробую і т д. НЕ ДА...
08.11.2022
Глобине, Полтавська область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Герої ігор
1 500 грн

Ігровий аккаунт – цінний нематеріальний актив, в його розвиток вкладається чимало сил, годин, а часто й грошей. Тому так популярна покупка та продаж персонажів комп'ютерних ігор, віртуального золота, артефактів, зброї, броні, різноманітних ключів активації. Зрозуміло як прагнення продавця заробити на такій угоді, так й бажання покупця стати власником вже «просунутого» персонажу.

Купити чи продати акаунти, героїв ігор для РС та приставок у Глобиному можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. В її каталозі розбереться навіть початківець-користувач інтернету – зручна структура, кілька пошукових фільтрів, можливість сортування пропозицій за ціною або часом їхньої появи в базі даних сайту.

Користуватися ресурсом можна абсолютно безкоштовно. Всі відомості розміщуються на сторінках Оголоші на будь-який потрібний термін – доки вони залишаються актуальними.

Детальніше