Завантаження

Рус
Ігри та ігрові приставки
Тип

Ігри для РС у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 4 оголошення
DVD pc game двд пк диски з іграми
DVD pc game двд пк диски з іграми Усі диски 560-620 грн Один диск купити 5-20 грн
12.04.2024
Томашпіль, Вінницька область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Ігри для РС
5 грн
ТоргТорг
-39%
продам акк WoT World of Tanks Blitz, в описании все написано
ТАНКИ: 1) Chiftain Mk.6 """"прем танк"""" 2) T57 Heavy__+__(комуфляж - Ammoel (легендарний)) 3) Progetto 65__+__(комуфляж - Гладиатор (легендарний)) 4) 60TP Lewandowsky__+__(комуфляж - Krzemien (легендарний)) 5) M60 """"прем танк"""" 6) FV215b 183__+__(комуфляж - Разючий...
31.01.2024
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Ігри для РС
9 500 грн
ТоргТорг
Акаунт з іграми в Epic Games
Продам ак з іграми в Epic Games Ігор примерно, на 100 багато чого є популярні і так далі все це можете, побачити на скрінах. Про продаж можно зімною звязатися або писати сюди. Ак продам зі с почтою і поролем це все я можу потім показати
23.10.2023
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Ігри для РС
4 000 грн
ТоргТорг
Акаунт в Warface 90 ранг(Браво)
Акаунту 8 лет 42 золотых дона и весь обычный только на Браво,на Альфа,чарли тоже голда есть. Не буду весь перечислять. Кого заинтересует, Все скину в фото.
10.12.2021
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Ігри для РС
12 000 грн

Незважаючи на широку популярність приставок у Вінницькій області, ігри для PC не здають позицій. Купити, продати їх можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. В її каталозі представлені коробкові рішення (на диску) та поширювані по системі електронної дистрибуції (користувач завантажує собі ігрову програму на комп'ютер). Стрілялки, аркади, блукалки, стратегії, квести, азартні, дитячі ігри, «звичайні», колекційні, лімітовані та ексклюзивні видання – гравець будь-якого віку знайде тут щось цікаве. А приємним бонусом буде фінансова вигода – адже такі товари з рук продаються набагато дешевше, ніж в магазині, при цьому не відрізняються від нових.

Більшість такої продукції має іноземне походження, тому при покупці уточніть – є у програми російський/український переклад (повний або в форматі субтитрів). Дізнайтеся, які додаткові аксесуари будуть потрібні – лише клавіатура із мишею чи також симулятор гоночного керма, літакового штурвалу, джойстик.

Детальніше