Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Ігри та ігрові приставки
Тип
Тип приставки
Nintendo DS
Nintendo Wii
Sony PlayStation
Sony PSP
XBOX
Інша

Ігрові приставки у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Игровая консоль Sony PlayStation 5
Революция уже на подходе – PlayStation 5 готова раскрыть возможности некстгена благодаря впечатляющим характеристикам, принципиально отличающимся от консолей прошлого поколения. Разработчики смогут продемонстрировать фотореалистичную графику, продуманную физическую модель, деталь...
Sony PlayStation
30.11.2020
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Приставки
2 499 у.о.
ТоргТорг
Продам Срочно Две приставки PS1 по не надобности в подарок ко второй
Срочно скинул цену до максимума, old-school приставки все работает, в комплекте все провода джостик с вибро от первой и пару дисков. Пишите срочно
11.02.2019
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Приставки
700 грн
ТоргТорг

Перші ігрові консолі анітрохи не схожі на сучасні моделі, що нагадують скоріше портативний комп'ютер. У цих гаджетів з'явилася вбудована пам'ять, можливість виходити в мережу інтернет, підключати додаткові аксесуари – симулятор авіаштурвала, автомобільного керма, джойстики.

За допомогою дошки оголошень ogolosha.ua ви можете купити чи продати у Вінницькій області ігрову приставку. Каталог пропонує безліч пропозицій цих девайсів від відомих виробників, вживаних та в магазинній упаковці. Користуватися сайтом можна абсолютно безкоштовно. Інформація розміщується на будь-який потрібне продавцеві час. Реалізований пошуковий механізм із декількома фільтрами дозволяє знайти товар за декілька секунд. Просто вкажіть бажані бренд, ціновий діапазон та стан речі, відсортуйте позиції за часом їх появи в базі даних, відфільтруйте тільки ті з них, що супроводжуються фото.

Детальніше