Завантаження

Рус
Комп'ютери та коплектуючі
Вид товару
Підкатегорії
Вебкамери
Клавіатури/миші/маніпулятори
Копіри
Комп'ютерна акустика
Мережеве обладнання
Мфу
Принтери
Сканери
Інші периферійні пристрої

Периферійні пристрої у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Маршрутизатор D-Link DSL-2600U  ADSL/Ethernet-маршрутизатор з Wi-Fi
Маршрутизатор D-Link DSL-2600U ADSL/Ethernet-маршрутизатор з підтримкою Wi-Fi б/в в гарному стані та повністю справний. Комплектація на фото.Доступне рішення для організації високошвидкісного з'єднання для дому та малого офісу DSL-2600U/NRU реалізує всі необхідні функції...
Мережеве обладнання
10.07.2023
Луцьк , Волинська область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Периферійні пристрої
200 грн
ТоргТорг
USB-DC 5.5/2.1 мм Перетворювач на 12V кабель для роутера ноутбука
Доставка Укрпоштою, Новою Поштою через OLX доставку (натиснувши "купити з доставкою")sb кабель для роутера, Кабель живлення для Wi-fiХарактеристики та опис USB-кабель живлення 12VТехнічні характеристики Вхідна напруга USB: 5 В Вихідна напруга постійного струму: 12В Струм: 2...
25.12.2022
Луцьк , Волинська область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Периферійні пристрої
311 грн

Принтери, сканери, клавіатури, миші та інші допоміжні пристосування, які розширюють функціональні можливості комп'ютера - це периферійні пристрої. Робота ПК без деяких з них утруднена, а без інших - зовсім неможлива. Деякі з цих товарів коштують досить дорого, тому користувачі купують їх в справному, але старому стані.

На допомогу в питаннях покупки і продажу комп'ютерних товарів у Волинській областй прийде дошка оголошень ogolosha.ua. Знайти потрібну на її сторінках допоможе вбудована система пошуку. Користувачеві необхідно лише вказати різновид пристосування, бажаний ціновий діапазон. Зручний сайт і для продавців (приватних осіб, сервісних майстерень, профільних магазинів, виробників): розміщувати інформацію в базі порталу можна на будь-який потрібний термін і абсолютно безкоштовно.

Кому-то важливо придбати гаджети виключно «в заводській упаковці». У цьому випадку просто відсортуйте позиції по їх станом (нові або вживані речі). Також можна відфільтрувати тільки публікації з фото - для більшої наочності.

Детальніше