Завантаження

Рус
Ноутбуки та аксесуари
Вид товару

Ноутбуки та аксесуари у Бережанах

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Ноутбук HP
Продам ноутбук у хорошому робочому стані.Екран 15,матриця без битих пікселів,CD-rom працює(інколи довго розкручує диск),на клавіатурі всі клавіші працюють,завіси цілі і тримають добре,батарея тримає близько двох годин.Єдиний мінус:ця модель не має камери,хоча це мінус не для всіх...
15"-15,6"
HP
24.09.2021
Бережани, Тернопільська область
Електроніка > Ноутбуки та аксесуари > Ноутбуки
1 550 грн

Ноутбуки популярніші, ніж настільні моделі комп'ютерів, але вони часто й дорожчі. Придбати цю техніку, що має всі основні компоненти ПК, компактну, мобільну, можна «з рук». Вживані гаджети стоять на порядок нижче магазинних, при цьому їхні експлуатаційні якості все ще на висоті.

Веб-ресурс ogolosha.ua пропонує ознайомитися з великою базою оголошень в сфері купівлі та продажу ноутбуків у Бережанах. Окрема сторінка каталогу присвячена комплектуючим та аксесуарам. Пропозиції на порталі розміщуються на необмежений термін, доступ до інформації для покупців чи продавців – повністю безкоштовний.

Користуватися сайтом дуже зручно, вбудована система пошуку дозволить знайти відповідний товар буквально за лічені секунди. Потрібно лише відфільтрувати пропозиції по важливим для вас критеріям: нові або вживані предмети, супутня продукція, запчастини. При потребі вкажіть бажану ціну, відіберіть тільки позиції, супроводжувані фото.

Детальніше