Завантаження

Рус
Планшети/ ел.книги /аксесуари
Вид товару

Електронні книги у Глобиному

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Продам PocketBook 606. Торг!
Продам PocketBook 606. Электронная книга в отличном состоянии. В использовании была очень мало. Внешне без царапин и потёртостей. Комплект: книга, шнур для зарядки, коробка. Торг!
26.06.2022
Глобине, Полтавська область
Електроніка > Планшети/ ел.книги /аксесуари > Електронні книги
2 300 грн

Компактність, мала вага, значний період автономної роботи, «дружній» очам екран – ось основні причини, чому багато хто для читання книг використовує не планшетні комп'ютери, а спеціально розроблені пристрої – е-рідери. Крім того, такі гаджети через мінімальний функціонал коштують набагато дешевше планшетів.

Ще більше заощадити на покупці можна, звернувши увагу на техніку, що вже була в експлуатації. Майже не відрізняючись за можливостями від нових приладів, вона має набагато доступнішу ціну. Купити або продати електронну книгу у Глобиному допоможе дошка оголошень ogolosha.ua. Розміщувати пропозиції тут можуть приватні особи та компанії, в каталозі представлені й товари «в магазинній упаковці». На сайті можна відразу придбати й аксесуари до нового девайсу.

Продавці та покупці працюють з базою даних оголошено абсолютно безкоштовно. За виведення на екран потрібних товарів відповідає реалізована на сайті «розумна» система пошуку з декількома фільтрами.

Детальніше