Завантаження

Рус
Тв/ відеотехніка
Вид техіки

Продаж аксесуарів для ТБ/ відео у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Стрічка ТБ підсвічування TV LED RGB 2 метри з пультом USB (всі кольори
Відправляємо: Укрпоштою, Новою поштою через ОЛХ Доставку. Просто натисніть на "купити".Стрічка підсвічування ТВ LED RGB 200см з пультом д/в USB LED RGB стрічка фонового підсвічування ТВ з інтерфейсом USB та пультом дистанційного керування. Стрічка відрізна довжиною 200 см із кл...
11.11.2022
Луцьк , Волинська область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Аксесуари для ТБ/ відео
323 грн

Кабелі, різноманітні перехідники, кронштейни для кріплення на стіну, тюнери та ефірні антени, smart-приставки, пульти дистанційного керування – ці предмети роблять використання телевізійної та відеотехніки більш комфортним. А без деяких з них, наприклад, мережевих шнурів, експлуатація пристроїв зовсім неможлива.

Аксесуари для ТВ та відео у Волинській областй зручніше й вигідніше купувати в інтернеті, тому вам на допомогу прийде дошка оголошень ogolosha.ua. На цьому сайті ви знайдете потрібний предмет. Це можна зробити, переглядаючи всі сторінки каталогу чи скористатися вбудованою системою пошуку з декількома фільтрами. Просто вкажіть бажаний ціновий діапазон майбутньої покупки, стан товару (тільки новий, старий, будь-який), можна відсортувати інформацію за часом її появи в базі даних або за наявністю супроводжуючого фото. Продавці та покупці можуть відвідувати портал абсолютно безкоштовно.

Детальніше