Завантаження

Рус
Антикваріат/колекції
Тип товару

Вироби мистецтва у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Куплю Дорого Антикваріат ! Куплю старовинні речі і предмети колекціону
Куплю Дорого Антикваріат ! Куплю старовинні речі і предмети колекціонування а саме: Ікони в срібних окладах 84 проби з емалевими вінцями; Антикварне золото і срібло. Старовинні ювелірні прикраси, портсигари, посуд, столове срібло; Ордени, медалі, нагороди царської Росії, СРСР...
21.06.2024
Луцьк , Волинська область
Хобі та відпочинок > Антикваріат/колекції > Предмети мистецтва
24 333 грн
ТоргТорг
орёл/сделано в ссср
фигурка сделана в ссср из цельного куска дерева ручная работа
12.04.2023
Луцьк , Волинська область
Хобі та відпочинок > Антикваріат/колекції > Предмети мистецтва
Договірна
ОбмінОбмін

У будь-якому інтер'єрі родзинку створюють дрібниці: картини, дерев'яні та металеві статуетки (а також з кераміки і слонової кістки), настінні панно, декоративні вази, шкатулки, ікони, колекційні тарілки з порцеляни, бонсай і інші предмети мистецтва, старовинні і сучасні. Все це допоможе надати обстановці оригінальні риси, а купити такі товари у Волинській областй можна за допомогою дошки оголошень оголоша.

Ogolosha.ua має лаконічний і простий дизайн. Потрібне за лічені секунди знайдуть вбудований інтелектуальний пошуковий механізм, система фільтрів і функція сортування. Просто розсортуйте всі пропозиції по важливим для себе критеріям - станом товару (старе, будь-яке, нове), часу появи в базі, бажаною ціною.

Користування сайтом не передбачає оплати - переглядати сторінки і публікувати тут інформацію можна абсолютно безкоштовно.

Детальніше