Завантаження

Рус
Музичні інструменти
Тип інструменту

Смичкові інструменти у Високому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Високий
Скрипка профессиональная 4/4
Скрипка 4/4, профессиональная, мануфактура. Изготовление - Германия, 1953 г. Wehener "Hopf" Geige gefertigt
16.10.2021
Харків, Харківська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Смичкові інструменти
Договірна
Скрипка 18-го века
Скрипка работы немецкого мастера Виллибальда Бюхнера. На нижней деке имеется клеймо. На внутренней стороне нижней деки имеется этикет, на котором написано следующее: "Willibald Buchner Schonbach Stod Bei Eger Bo(дальше не разобрать)". 4/4. Длина от верхней части завитка...
08.07.2021
Харків, Харківська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Смичкові інструменти
4 000 у.о.
ТоргТорг

Смичкові музичні інструменти - треті за популярністю у Високому після гітар і фортепіано. Найпоширеніші - скрипки, але чимала кількість людей бажає придбати також контрабас, віолончелі, альти, а також народні, наприклад, гіджак, гадулку.

Дошка безкоштовних оголошень оголоша допоможе вам купити або продати що завгодно в цій категорії - від учнівської скрипки до моделей, створених спеціально для концертних виступів і раритетних варіантів. Надрукуйте потрібне в рядку пошуку в верхній частині сторінки або застосуєте реалізовані в каталозі фільтри, встановивши бажаний ціновий діапазон і вказавши стан товару - новий, старий або будь-хто. Можна скористатися опцією сортування, виводячи на екран позиції від дорогих до дешевих і навпаки, а також в порядку їх появи в базі даних.

Детальніше