Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Пошук гуртів/ музикантів

Групи / Музиканти у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Ищу музыкантов для создания рок группы (бас-ритм-соло гитаристов, ударника, клавишника, со своим инструментом! ) В первую очередь, нужны "слухачи", чтобы легко снимали на слух свои партии! Музыка многогранная, с "привкусом" ближнего востока. Песен много! Пишите на почту: lunarco...
04.04.2018
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Пошук гуртів/ музикантів

На цій сторінці дошки оголошень Ogolosha.ua зібрана інформація про пошук музикантів в естрадну чи рок-групу у Вінницькій області. Тут підбирають гітаристів, ударників, басистів, вокалістів, не тільки потрібного рівня майстерності, а й бажаного світогляду. Сайт стане в нагоді і самим музикантам в пошуку роботи.

Користуватися ресурсом можна абсолютно безкоштовно, ні розміщень, ні перегляд публікацій не передбачають оплату. В пост здобувач музичної вакансії може додати докладний опис своїх досягнень і фотографію, щоб підвищити шанс швидко знайти зацікавлених. А якщо ви шукаєте людину в свою групу, детально опишіть вимоги до її майбутнього учаснику.

Вибирайте в каталозі цікаві позиції за допомогою вбудованого пошукового механізму. Є можливість розсортувати всі оголошення за датою появи їх в базі порталу.

Детальніше