Завантаження

Рус
Пошук гуртів/ музикантів

Групи / Музиканти у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Шукаю гурт
Я Аріна, прагну розвиватися у музиці. Пишу сама, пле хочу спробувати себе у команді. Я співаю у стилі інді- рок і подібних. Шукаю гурт або піаніста/гітариста/барабанщика/… (когось з ким можна творити) Стосовно вокальних здібностей то пишіть або дзвоніть я надішлю всі відео Ins...
12.04.2024
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Пошук гуртів/ музикантів
Шукаю людей в групу, що готові творити і кайфувати від процесу. Басиста, гітариста і барабанщика. Сам вмію співати і грати на гітарі. За моїм задумом жанри пісень можуть змінюватися. Це для того, щоб не топтатися на місці.
12.10.2023
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Пошук гуртів/ музикантів
Шукаємо соло гітариста в авторський колектив
Шукаємо соло гітариста в авторський колектив, граємо суміш альтернатив метал , хеві, готик з елементами прогресив, за подробицями звертайтеся в телеграм або вайбер +380974062019 Анна
20.07.2022
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Пошук гуртів/ музикантів

На цій сторінці дошки оголошень Ogolosha.ua зібрана інформація про пошук музикантів в естрадну чи рок-групу у Вінницькій області. Тут підбирають гітаристів, ударників, басистів, вокалістів, не тільки потрібного рівня майстерності, а й бажаного світогляду. Сайт стане в нагоді і самим музикантам в пошуку роботи.

Користуватися ресурсом можна абсолютно безкоштовно, ні розміщень, ні перегляд публікацій не передбачають оплату. В пост здобувач музичної вакансії може додати докладний опис своїх досягнень і фотографію, щоб підвищити шанс швидко знайти зацікавлених. А якщо ви шукаєте людину в свою групу, детально опишіть вимоги до її майбутнього учаснику.

Вибирайте в каталозі цікаві позиції за допомогою вбудованого пошукового механізму. Є можливість розсортувати всі оголошення за датою появи їх в базі порталу.

Детальніше