Завантаження

Рус
Музичні інструменти
Тип інструменту

Продаж музичних інструментів у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Мікшерний активний пульт Dynacord PM 600-3 *Designed in Germany*
Нові мікшерні пульти Dynacord PowerMate 600-3 прямо із складу від виробника. Designed and engineered in Germany. Якісна фірмова начинка!!! Активний супер-потужний мікшерний пульт, який не потребує зайвої реклами. СТЕРЕО ВИХІД: 2 х 650 Вт х 8 Ом, 2 х 1000 Вт х 4 Ом, 2 х 130...
18.06.2021
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Студійне обладнання
59 у.о.
600 у.о.
Активний мікшерний пульт Yamaha Emx5000
Активний мікшерний пульт Yamaha EMX5000, привезений з Європи. Виготовлений для Сполучених Штатів із Тайваньських фірмових та дуже якісних запчастин! !!!НЕ ПЛУТАЙТЕ З КИТАЄМ!!! Пульт в суперовому косметичному та робочому стані (має не значні потертості знизу, яких зверху не вид...
18.06.2021
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Студійне обладнання
20 у.о.
500 у.о.

Будь-які музичні інструменти - від дитячих до професійних і раритетних представлені на цій сторінці. Дошка оголошень Ogolosha.ua пропонує вигідно продати і купити музичні інструменти у Вінницькій області - нові та б/в.

Товар належить до дорогих покупок, і відмінним варіантом стане придбання уживаного - він стоїть на порядок дешевше, але звучить настільки ж якісно, ​​як і той, що тільки що з магазину.

Розмістити безкоштовну інформацію на оголоша може будь-який продавець - приватна особа або компанія. Це займе пару хвилин. В пост можна включити детальний опис предмета і кілька фото з різних ракурсів, щоб підвищити ймовірність швидко відшукати зацікавлених покупців.

Детальніше