Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Пошук попутників

Знайти попутника у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Авиа путешествие на Кипр с отдыхом на вилле
В березні летимо на античний острів Кіпр!)) На Кіпрі в цей час якраз починається сезон і температура повітря прогрівається до +20/25, а вода до +20.Отже, ми їдемо відкривати цей сезон!) Будемо купатися в Середземному морі, робити барбекю, куштувати кіпріотське вино та насолодж...
30.01.2018
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Пошук попутників
Поездка на море в Одессу.4 человека
02.08.2016
Тульчин, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Пошук попутників

Якщо немає можливості відшукати у Вінницькій області компаньйона для майбутньої подорожі з числа родичів або друзів, легко і швидко знайти попутника для ділової поїздки допоможе Ogolosha.ua. На цій сторінці можна побачити підходящу пропозицію або подати зустрічне оголошення «шукаю попутника». Коротко опишіть свої побажання до людини, яку ви хотіли б бачити поруч із собою протягом поїздки, вкажіть дату, маршрут. Розміщення інформації забирає не більше хвилини - просто введіть текст в спеціальній формі. При бажанні словесний опис пропонується доповнити своїм фотознімком.

Ogolosha має простий і лаконічний дизайн. Відшукати тут щось або публікувати власні пости може навіть недосвідчений інтернет-користувач. Користування порталом передбачає будь-якої оплати, переглядати і розміщувати публікації тут можна безкоштовно.

Детальніше