Завантаження

Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Атлетика та фітнес в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Продаю новый металлический халахуп
Для тех, кто хочет улучшить свою фигуру! Продаю новый металлический халахуп (гимнастический обруч, диаметр 95 см. ), который более эффективно работает в области талии и живота, чем пластиковые аналоги. Цена - 200 грн. Тел. 067-930-17-47.
05.03.2023
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Атлетика/ фітнес
200 грн
ТоргТорг
-20%
Потолочное крепление для боксерской мешка, груши, каната, гамака TRX
Представляю Вашему вниманию универсальное УСИЛЕННОЕ потолочное крепления "СИЛАЧ". Характеристику усиленных деталей описал ниже с указанием всех размеров. Это крепление даст возможность установить грушу, канат, детскую качелю, гамак, и все что угодно! C помощью этого усиленного...
28.10.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Атлетика/ фітнес
200 грн
190 грн
Новий товар
Мат гимнастический спортивный
Новый мат гимнастический спортивный. Размеры : 65*50 см. Не использовался. Подходит для домашней гимнастики или фитнеса. Вес около 3 кг.
19.02.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Атлетика/ фітнес
260 грн
210 грн
Новий товар

Пілатес, аеробіка, степ та інші види фізичної активності - відмінна можливість оздоровити і зміцнити організм, позбутися від зайвих кілограмів. На Ogolosha.ua можна придбати все для фітнесу в Апостоловому - все, що тільки може знадобитися в процесі занять. Наприклад, килимок для йоги, фітнес-гумки, рукавички, фітнес-браслет та інші аксесуари.

Деякі гімнастичні вправи ефективніше виконувати з обтяженням. На оголоша можна купити гантелі, штангу бу або нову, жилет-обважнювачі та інше.

Запрошуємо відвідати сайт приватних продавців і компанії-магазини, виробників фітнес продукції, спортивні клуби. Вони можуть розміщувати інформацію в каталозі абсолютно безкоштовно, і вона залишиться на сторінках порталу будь-який потрібний її автору час (безстроково за замовчуванням).

Детальніше