Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме консультант з впровадження ПЗ у Криму

Звичайні оголошення

Як легко і просто знайти роботу консультантом по впровадженню ПЗ у Криму? Почніть з публікації свого резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі для всіх! Тільки починаєте свою кар'єру в ІТ? Закінчили курси, отримали перспективну digital професію? Додавайте якомога більше інформації про себе. Виділяйтеся на тлі інших кандидатів! Проджект-менеджери, дизайнери і тестувальники швидко працевлаштовуються через ОГОЛОШУ!

Впровадження програмного забезпечення стає популярнішим день у день. А вся справа в розширенні асортименту софту на ринку. Бухгалтер не мислить своєї роботи без 1С, як і медичні установи без особливих програмок. Комерційні компанії активно використовують ERP, а виробники, зокрема аграрники, інтегрують SAP.

Основне завдання консультанта не просто переконати керівника купити той чи інший software, а й навчити персонал користуватися ним. Для цього можна розробляти власні методики: уроки, презентації, тренінги й тощо. Для досягнення цілей менеджеру знадобляться базові знання програмування, а також важливо добре розуміти архітектуру і функціонування систем. Бути комунікабельним і вміти виступати перед аудиторією теж бажано.

Детальніше