Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст .NET у Криму

Звичайні оголошення

Вибір платформи, а потім мови – важливі етапи в кар'єрі розробника- початківця. Але не менш важливим є й працевлаштування. Щоб і була можливість рости в якості спеціаліста, прокачувати навички, і оплата повинна бути відповідною. Ви «вже» або тільки хочете знайти роботу програмістом .NET у Криму? Аби не морочитися через перегляд десятка вакансій, є спосіб простіше. Завантажити своє резюме на дошку оголошень. Абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі для всіх користувачів ОГОЛОШІ.

.NET від Microsoft є найпопулярнішою платформою. А тому, що сумісна з багатьма мовами, та активно використовується в web development, і в розробці безпілотних машин, розумних чайників і кавоварок, пралок та сушарок, навіть ігор на Unity та додатків для домашніх ПК на Windows. Найбільша частка припадає на написання CRM, систем документообігу і менеджменту. Рішення для бізнесу – окрема група Enterprise.

У вас немає досвіду? Або ви прослухали курс лекцій в digital школі? Докладайте сертифікати, портфоліо і власні кейси. Не забудьте про контакти, щоб вас могли запросити на співбесіду!

Детальніше