Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме дизайнер (Web, UI, Flash, 3D) у Криму

Звичайні оголошення

Сучасні художники замість кистей та палітри використовують графічні програми і мишку, створюють не картини, а сайти і додатки. Хочете знайти роботу дизайнером у Криму? Якщо вирішили увійти в цю професію, то ви будете створювати макети сторінок для різних порталів (лендінги для великих і дрібних компаній, новинні і розважальні канали, інтернет-магазини та ін.), займатися проектуванням інтерфейсу додатків і онлайн-сервісів.

У сфері існує кілька вузьких спеціальностей: UI\UX (user experience і user interface) – проекти зовнішньої оболонки сайтів і доповнень; створення 3D моделей, наприклад, для ігор або анімаційних студій; моушн – крихітні анімації, які реагують на дії миші; брендинг – логотипи, слогани, фірмові стилі й тощо.

Як знайти роботу 3Д дизайнером або веб-розробником? Забудьте про job hunter's ресурси. Економте сили й час, завантажуйте своє резюме на дошку оголошень. Розміщення на ОГОЛОШІ абсолютно безкоштовне і на безстроковій основі. Швидко і зручно. Додавайте успішні кейси, створюйте портфоліо, побільше про себе і, звичайно, контакти! Роботодавці з вами самі зв'яжуться!

Детальніше