Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме копірайтер у Рівненській області

Звичайні оголошення

Хочете влаштуватися копірайтером у Рівненській області? Або вам підходить тільки віддалена робота? Немає досвіду, але є бажання почати кар'єру в сфері маркетингу? Якщо ви студент або вже закінчили ВУЗ за напрямком — філологія, журналістика, працевлаштуватися в рекламі буде дуже просто. Починати свій кар'єрний шлях можна з публікації резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. На безстроковій основі і безкоштовно для всіх користувачів.

Копірайт служить інструментом для СЕО-просування та наповнення сайтів і соціальних мереж контентом. Письменник-універсал, здатний запропонувати влучний рекламний слоган, інструкцію для каші швидкого приготування і привітання на честь ювілею керівника. Щоб створити текст, автор вивчає тему, читає величезну кількість джерел. Для створення «хорошого матеріалу», необхідно глибоко вникнути в суть.

В рамках професії розрізняють: СЕО-копірайт; рерайт (збереження початкового задуму, з підвищенням унікальності); продаючі тексти (опис продуктів і послуг, мотивуючих аудиторію робити покупки); дипломи, реферати та ін.

Фахівці в великих студіях можуть співпрацювати з аналітиками, коректорами, редакторами, журналістами, верстальниками, дизайнерами. Займаючись фрілансом, можна обирати тільки ті проекти, які вас цікавлять.

Детальніше