Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме копірайтер

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Ищу работу, подработку
Ищу работу, подработку, Юрий
17.09.2022
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Копірайтер
Договірна

Шукаєте роботу копірайтером? Віддалено або в офісі? Є відмінне портфоліо? Основна функція фахівця — створення текстів. В рамках професії існують свої поділи на СЕО, що створюють контент, який сприяє просуванню послуг і продуктів, залучення аудиторії. У вакансіях можна зустріти авторів статей для різних інтернет-видань й тощо.

В обов'язки також може входити неймінг, організація презентацій, редактура і коректура документів фірми. Якщо роботодавець — торгова організація, то необхідно бути ще й трошки маркетинговим аналітиком, для збору даних по ринку, і участі в плані просування. Іноді, як журналісти, письменники створюють інфоприводи або беруть участь в створенні іміджу торгової марки, виконуючи обов'язки бренд-менеджерів.

Для входу в професію бажана філологічна освіта. Працевлаштуватися можна безпосередньо в компанію або студію, яка надає послуги з розкручування сайтів. Також є можливість займатися фрілансом — брати замовлення на біржах. Щоб не витрачати час даремно, безкоштовно розміщуйте резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Швидко і зручно. Додавайте портфоліо. Володієте англійською або іншими іноземними мовами? Це величезний плюс! Чим більше інфо, тим вищі шанси отримати запрошення до співпраці!

Детальніше