Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме медичний адміністратор у Рівненській області

Звичайні оголошення

Шукаєте роботу адміністратором клініки у Рівненській області? Вже займали таку посаду або тільки починаєте свій кар'єрний шлях? Щоб не витрачати нерви на очікування відповіді від роботодавця, опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Це абсолютно безкоштовно для всіх користувачів дошки оголошень.

Чим доведеться займатися? Консультація і запис пацієнтів по телефону, оформлення договорів, медкарток, касові операції (розрахунок/видача чека), оповіщення про прийом лікарів, координація відвідувачів. За посадою необхідно стежити за чистотою в приміщеннях, робити запити до мед. працівників, якщо необхідно. Медичні адміністратори готують картки хворих для лікаря, відповідають за їх зберігання та організацію.

Які якості потрібні? Акуратність, пунктуальність, комунікабельність і доброзичливість. Наявність середньої медичної освіти бажана, але не обов'язкова. Для наймача важливіше вміння працювати з відвідувачами і касою. Досвід також не є критичним фактором. Так як консультувати відвідувачів і заповнювати документи можна швидко навчитися!

Детальніше