Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме лікар

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Я, лікар-стоматолог-терапевт, працюю за спеціальністю більше 10 років, шукаю роботу за фахом в Державній Установі чи Приватному кабінеті. Розгляну і інші вакансії у сфері медицини. Дуже люблю свою професію, люблю працювати з людьми і допомагати людям. Люблю розвиватися і кар'є...
03.01.2024
Луцьк , Волинська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Лікар
Договірна
Робота для лікаря
Описание вакансии Робота в Польщі для лікарів за спрощеною процедурою, 100 % безкоштовне працевлаштування. ( 35 км. від міста Катовіце). Шукаємо лікарів на такі посади: терапевт-сімейний лікар, ортопед Вимоги до кандидатів: знання польскої мови на рівні В1 і вище (сертифікат...
13.11.2021
Львів, Львівська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Лікар
Договірна

Одна з найдавніших професій – доктор. Лікування потрібно людям різних вікових груп. Сама медицина є сукупністю безлічі дисциплін. Кожен лікар спеціалізується в своєму полі (вузький або широкий профіль): дерматологія, стоматологія, гастроентерологія, хірургія і т. д. Також розрізняють кліністів, які взаємодіють з пацієнтом (прийоми, поради з профілактики та лікування захворювань, операційне втручання) і діагностиків. Всі спеціальності діляться на нехірургічні та хірургічні.

Влаштуватися на роботу лікарем досить легко, так як вони завжди затребувані. І в державних лікарнях, і в приватних клініках. Ви можете розмістити своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Це швидко і абсолютно безкоштовно. Повторна активація публікації не потрібна. Роботодавці самі будуть з вами зв'язуватися, і запрошувати на співбесіду!

Працевлаштуватися можуть і молоді фахівці без стажу. Отримання медичної освіти вже вважається досвідом. Рівень заробітної плати залежить від спеціальності, типу установи і навантаження.

Детальніше