Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме логопед у Прилуках

Звичайні оголошення

Чим займається логопед? Де працює у Прилуках? Це фахівець, який займається виправленням дефектів мовлення і допомагає в поліпшенні дикції. Прийнято вважати, що це тільки для дітей. Але і дорослі потребують допомоги.

Хочете працювати з дитиною? У школі чи дитячому садку? Пропонуєте приватні заняття? Скільки коштує урок? Вказуйте в своєму резюме на ОГОЛОШІ побільше інформації. Це допомагає роботодавцям зробити вибір.

Що потрібно для працевлаштування? Профільна освіта (спеціальність в педагогічному інституті), терпіння і комунікабельність, вміння шукати індивідуальний підхід. Зі знань потрібно: розуміння будови голосових зв'язок і мовленнєвого апарату; дитяча психологія. В обов'язки входить розробка, підбір і використання в групах/індивідуально логопедичних методик.

Професіонал розробляє і впроваджує на заняттях комплексні вправи, покликання виправити проблему. Це може бути нездатність правильно вимовити окремі букви або склади, горловий Р і Л, шепелявість й тощо. Багато публічних персон, співаків та артистів, ведучих та спікерів часто вдаються до послуг логопедів, щоби покращити свої навички.

Детальніше