Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме вчитель у Прилуках

Звичайні оголошення

Передача знань – важливий етап у розвитку цивілізації. Професія вчителя має довгу історію, і сьогодні також актуальна, як і 50 років тому. Педагог є одним з головних орієнтирів для дитини. Він веде освітню і виховну роботу в стінах навчального закладу. Спеціаліст може вести конкретний предмет – іноземні мови, література, географія, інформатика та ін. Вчителі молодших класів займаються з групою дітей, навчають їх базовим дисциплінам.

Як знайти роботу в школі у Прилуках? Регулярно переглядати вакансії на сайтах, відправляти відгуки і чекати відповіді. А можна розмістити своє резюме на ОГОЛОШІ, і роботодавці з вами будуть самі зв'язуватися, запрошувати до співпраці! Для всіх користувачів дошки оголошень публікації безкоштовні і на безстроковій основі, без необхідності знову їх активувати!

Ви закінчили педагогічний? Підробляєте репетитором? Були класними керівником? Чи маєте невеликий стаж? Чим більше інформації ви надасте, тим вищі шанси отримати запрошення на співбесіду. Викладання вимагає певних якостей і знань – вміння зацікавити учнів, знайти індивідуальний підхід, допомагати вирішувати конфліктні ситуації, навіть якщо це «важка дитина». Це покликання!

Детальніше