Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме няня у Станиці Луганській

Звичайні оголошення

Шукаєте роботу нянею у Станиці Луганській? Це складна і відповідальна професія. Хоча і працевлаштуватися можна не маючи педагогічної освіти і навіть стажу. Любов до дітей і порядність – ось, що потрібно наймачам. У деяких випадках потрібне знання іноземних мов для занять з підопічним, проведення розвиваючих ігор, прогулянки на вулиці, приготування їжі, догляд й тощо. Коло обов'язків залежить від наймача і умов контракту.

Помічник вихователя дитячого садка доглядає за дітьми, допомагає прибирати іграшки, одягати і годувати малюків. У родині няня займається одним або двома дітьми. Розробляє план навчання, проводить індивідуальні уроки, відвозить на гуртки, забирає зі школи і ін. Якщо посада передбачає поєднання обов'язків хатньої робітниці, то ще готує, прибирає і т. д.

Вказуйте в своєму резюме на ОГОЛОШІ, за яким графіком хочете працювати. З проживанням або надаєте послуги на вечір, поки не прийдуть батьки? Або в приватному дитсадку? Є досвід виховання? Розкажіть про навички і освіту. Володієте англійською? Любите придумувати розваги і грати? Чим більше інформації ви надасте, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду від роботодавця!

Детальніше