Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері охорони та безпеки у Веселиновому

Звичайні оголошення

Забезпеченням безпеки на будівельному об'єкті, в медичній установі, банку, супермаркеті, в стінах якої-небудь компанії можуть як займатися як окремі агентства за контрактом, так і власні найняті експерти. Шукаєте особистого охоронця для приватного будинку у Веселиновому? З водійськими правами і знанням французької? Або кмітливого інженера систем безпеки в свою фірму? ОГОЛОША — це величезна база, де фахівці в різних областях публікують свої дані. Не чекайте відгуку на вакансію — обирайте з кандидатів, які готові приступити до роботи в сфері охорони вже завтра!

У пошуках робочого місця? У вас немає досвіду в цій галузі? Підходить часткова, повна зайнятість або вахтовий метод? Шукаєте роботу в службі МНС? Додайте своє резюме за дошці оголошень. Це абсолютно безкоштовно. Прибрати його з показу ви зможете самостійно на свій розсуд.

Від вас потрібно якомога більше інформації про себе: де навчалися, служба в армії, досвід в пожежних, армійських частинах, знання іноземних мов, стан здоров'я, сім'я та діти, вміння водити автомобіль і т. д. І обов'язково вкажіть контакти, щоб вас змогли запросити на співбесіду!

Детальніше