Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме фахівців з продажу ветеринарних препаратів у Житомирській області

Звичайні оголошення

Тваринництво – головне джерело їжі для людства ось вже тисячі років. Завдяки правильному вирощування та догляду за худобою, власники отримують високі показники продуктивності. Для цих цілей існують добавки і препарати. Продаж ветеринарних препаратів і кормових добавок у Житомирській області оптом чи вроздріб вимагає глибоких знань продукту. Його характеристик, області застосування, можливих побічних ефектів і дозування. Продавцям необхідно володіти навичками ділового спілкування, вміти презентувати товар й тощо.

Перегляд десятків вакансій виснажливе заняття. Економте свій час і нерви з ОГОЛОШЕЮ. Безкоштовно розміщуйте своє резюме на дошці оголошень. Зручно і швидко, без необхідності регулярного продовження показу. Власник може видалити публікацію за своїм бажанням.

Фахівці з продажу потрібні на виробничих підприємствах і в торговельних закладах, як у великих спеціалізованих магазинах, сільськогосподарських фірмах, так і на невеликих точках збуту. Незалежно від вашого досвіду, наявності профільної освіти та ін. ви зможете легко працевлаштуватися через ОГОЛОШУ!

Детальніше