Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Маркетинг / Реклама / Дизайн / PR в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Удаленная работа в в сети Интернет
Удаленная работа в в сети Интернет, которая подходит как подработка или совмещение с основной работой (учебой). Навыки работы на ПК, наличие свободного времени, стабильный Интернет, обучаемость. В процессе работы предоставляется Онлайн обучение, помощь. Для активных и стрессо...
25.04.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Бренд-менеджер
7 000 грн
!Підробіток..
Заробіток не виходячи з дому. Робота в відомій компанії,з позитивним і цілеспрямованим колективом. Робота з комп’ютером,базове знання ПК, працюємо з телефона, розвиваємо інтернет магазин. Ми навчаємо в процесі роботи,без додаткових вкладень. Запрошуємо в нашу компанію,нашу коман...
10.03.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Менеджер з розвитку
8 000 грн

У кожній компанії, яка продає товари або надає будь-які послуги, є відділ маркетингу і реклами. Успішний збут продукції наполовину залежить від результативної роботи цих департаментів. Реклама створює впізнаваність, а маркетинг реалізує продукт, виходячи з потреб і бажань цільової аудиторії. Багатьом брендам також необхідний і PR. За допомогою нього створюється імідж організації або особистості.

Знайти роботу в Апостоловому в цих сферах можна легко на Ogolosha.ua. Дана категорія вміщує в себе вакансії: аналітика, бренд-менеджера, маркетолога, дизайнера, рекламщика, копірайтера, менеджера, менчердайзера, промоутера, рекламіста, супервайзера, SMM, SEO-оптимізатора та інші.

Оголоша допомагає і в пошуку нових співробітників. Роботодавці можуть опублікувати свою пропозицію на сайті абсолютно безкоштовно. Розміщення не займає багато часу: досить лише натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати рубрику та підрубрику, заповнити потрібну форму, текстовий опис, і, за бажанням, додати фото. Платформу щодня відвідують тисячі користувачів, тому дзвінки від кандидатів почнуть надходити дуже скоро.

Детальніше