Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: педагог-організатор у Житомирській області

Звичайні оголошення

У дитячих садках і школах є посада педагога-організатора. Людина, що займає її, займається проведенням і організацією позакласної діяльності дітей. Вона відповідає за роботу гуртків, секцій, клубів на території навчального закладу, проводить концерти, виставки, ранки та інші заходи, організовує походи та екскурсії.

Стати організатором може не кожен. Для цього, як мінімум, необхідно мати педагогічну освіту в цьому напрямку і, бажано, аналогічний досвід роботи. Також важливі особисті якості: організованість, креативність, комунікабельність, доброзичливість. Уміння знаходити спільну мову з дітьми і заманити їх до участі в позакласній діяльності теж одне з головних вимог до тих, хто хоче працювати організатором.

Якщо ви хочете знайти роботу педагогом-організатором у Житомирській області, на цій сторінці Ogolosha.ua розміщуються відповідні для вас вакансії. Тут можна підібрати пропозиції з різною зайнятістю (повна, неповна, часткова), заробітною платою, для кандидатів зі стажем і без досвіду. Усі параметри можна налаштувати за допомогою нашої системи фільтрів. Для зручності на сайті реалізований рубрикатор і оптимізований пошуковий механізм. Завдяки їм, знайти підходящі пропозиції можна всього за кілька хвилин.

Детальніше