Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: вчитель у Житомирській області

Звичайні оголошення

Учитель - це людина, яка когось вчить. Така професія є не тільки в державних або приватних школах, а й на спеціалізованих курсах. Також її представники можуть зайнятися репетиторством і навчати свого предмета когось індивідуально. Якщо ж мова йде про вчителів в школах, то їх роботу нудною точно не назвеш. Кожен день вони спілкуються з різними учнями, проводять для них цікаві уроки і можуть разом зі своїм класом брати участь у позакласних заходах. Плюсом в цій роботі є те, що у них відпустка один з найбільших і потрапляє на літо. До мінусів: невисока зарплата, часті стреси, велика відповідальність за життя і здоров'я учнів.

Для того щоб знайти вакансії вчителя у Житомирській області, досить переглянути цю сторінку Ogolosha.ua. Щоб на них відгукнутися, необхідно мати педагогічну освіту з певного предмета, бути ерудованим, уважним і доброзичливим, постійно розвиватися, вміти цікаво подати матеріал дітям, розбиратися в дитячій психології.

Розміщення вакансії на Оголоша легко. Просто натисніть кнопку «створити оголошення», виберіть відповідну рубрику й заповніть опис. Усі публікації на нашому сайті можна залишати абсолютно безкоштовно, а їх кількість необмежена.

Детальніше