Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: диспетчер у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Диспетчер - це людина, яка займається регулюванням транспортних засобів з пункту «А» в «Б». В його обов'язки входить: отримання й передача інформації, контроль руху й фіксація усіх даних, що надходять. Така посада існує не тільки в службах таксі, а й в авіакомпаніях і збройних структурах. На цій сторінці Ogolosha.ua ви знайдете вакансії диспетчера у Вінницькій області в даних галузях.

На забезпечення диспетчерського обслуговування перельотів і аварійному оповіщенні спеціалізуються авіадиспетчери. Вони можуть працювати як в комерційних авіаційних організаціях, так і військових підрозділах. Фахівці забезпечують постійне, безпечне, впорядковане, і найменш витратне рух повітряного транспорту. Це головне завдання авіадиспетчерів, що не практично скрізь однакова. Але є відмінності між відповідають за цивільні літаки, і тими, хто спеціалізується на військових. Ключове - це права на керівництво польотом. У першому випадку - співробітник дає екіпажу інформацію, а вони самі приймають рішення (тільки в екстрених ситуаціях він втручається в політ). У другому - фахівець повністю управляє льотчиками і їх діями, дає вказівки і відповідає за наслідки операції.

Шукати роботу на Оголоша дуже легко: достатньо вибрати потрібну рубрику й відфільтрувати оголошення. Так само просто додавати публікації. Всього кілька кроків і вакансія вже на сайті. Розміщувати пости можна абсолютно безкоштовно і без обмежень в їх кількості.

Детальніше