Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Юриспруденція у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Компания: Адвокатське Бюро Требования: Вища освіта, досвід роботи від 5 років, обов’язково з діючим адвокатським свідоцтвом. Описание вакансии Адвокатське бюро шукає керівника юридичного відділу, який володіє високим рівнем знань у цивільному, господарському, адміністративном...
17.02.2019
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Адвокат
20 000 грн

Що таке юриспруденція? Простими словами - це діяльність юристів. У наш час ця сфера дуже популярна. Фахівці в юриспруденції вирішують різні проблеми фізичних осіб або компаній. Вони допомагають домогтися правосуддя та рятують людські долі.

На Ogolosha.ua розміщені безліч вакансії в даній сфері. Ця рубрика допоможе знайти роботу у Вінницькій області: адвокату, юристу, арбітажніку, нотаріусу, помічникові адвоката, правознавцеві та іншим. Якщо ви в пошуках роботи в цій галузі - вибирайте потрібну вам професію-підрубрику або введіть ключові слова в рядок пошуку. Для того, щоб звузити перелік вакансій - можна скористатися системою фільтрів: вид зайнятості, освіта або рівень бажаної заробітної плати.

Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Розміщуйте своє резюме в базі Оголоша. Тоді роботодавець зможе побачити його ще до публікації вакансії.

Детальніше